Kontakt

Maciej Boruc

Kierownik Sprzedaży SEAT

785 504 638

785 504 638 maciej.boruc@krotoski-cichy.pl

Michał Dyrla

Doradca Handlowy SEAT

601 864 299

601 864 299 michal.dyrla@krotoski-cichy.pl

Marcel Pajewski

Doradca Handlowy SEAT

785 503 781

785 503 781 marcel.pajewski@krotoski-cichy.pl

Marcin Wondek

Dział Sprzedaży Flotowej

785 501 059

785 501 059 marcin.wondek@krotoski-cichy.pl

Tomasz Michałowski

Kierownik Serwisu

661 970 849

661 970 849 tomasz.michalowski@krotoski-cichy.pl

Piotr Wiszniewski

Zastępca kierownika Serwisu

661 971 299

661 971 299 piotr.wiszniewski@krotoski-cichy.pl

Maciej Pleskot

Doradca serwisowy

91 460 22 20

91 460 22 20 bartlomiej.pleskot@krotoski-cichy.pl

Maciej Caboń

Doradca serwisowy

91 460 22 20

91 460 22 20 maciej.cabon@krotoski-cichy.pl

Maciej Węglewski

Dział Części Zamiennych

91 460 22 00

91 460 22 00 czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl

Sebastian Rakowski

Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego

785 500 313

785 500 313 sebastian.rakowski@krotoski-cichy.pl

Ewa Koniszewska

Dział Likwidacji Szkód – kontakt z Klientem

91 460 22 00

91 460 22 00 ewa.koniszewska@krotoski-cichy.pl

Martyna Gracjasz

Dział Likwidacji Szkód – kontakt z Klientem

91 460 22 00

91 460 22 00 martyna.gracjasz@krotoski-cichy.pl

Małgorzata Nawojczyk Szabela

Ubezpieczenia/Recepcja

785 505 915

785 505 915 malgorzata.nawojczyk-szabela@krotoski-cichy.pl

Katarzyna Michalska

Specjalista ds. Marketingu

661 850 871

661 850 871 katarzyna.michalska@krotoski-cichy.pl

Justyna Giedrojć

Asystentka Działu Handlowego

+48 785 515 701

+48 785 515 701 justyna.giedrojc@krotoski-cichy.pl

Formularz Kontaktowy

min. 9 cyfr, bez myślników (z numerem kierunkowym w przypadku wyboru tel. stacjonarnego)
Nota prawna
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz w celach archiwizacyjnych . Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.