SERWIS

Centrum Napraw Powypadkowych Krotoski- Cichy

Jesteśmy jedną z największych polskich firm działających w branży motoryzacyjnej. Nasza historia sięga 1986 roku, kiedy to powstała firma Auto-Handel-Centrum. Od 2007 roku posługujemy się nazwą „Grupa Krotoski-Cichy”. W tym samym czasie powstał nasz pierwszy serwis blacharsko-lakierniczy. Wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom motoryzacji i wysokim wymaganiom naszych Klientów, oferujemy pakiet usług oraz innowacyjnych rozwiązań, niespotykanych dotychczas w innych stacjach obsługi.

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

Wyposażenie

Każdy Klient po wykonanej naprawie w naszym Centrum Napraw Karoserii otrzyma certyfikat jakości oraz 30 lat gwarancji na nałożoną powłokę lakierniczą.

Lakier ceramiczny Autoclear LV Exclusive Jako jeden ze sposobów naprawy proponujemy możliwość skorzystania z najwyższej jakości lakieru ceramicznego Autoclear LV Exclusive. Na szczególną uwagę zasługują jego niezwykłe właściwości samoodnawiania.

W przypadku drobnych zarysowań powierzchni lakier naprawia się sam po poddaniu go działaniu ciepła pochodzącego z promieniowania słonecznego. Ponadto charakteryzuje się doskonałym wyglądem, wysokim połyskiem. Jest bezkonkurencyjny ze względu na zdolność zachowywania pierwotnego połysku w kolejnych latach użytkowania pojazdu, co predestynuje go do najodpowiedniejszego wyboru – w przypadku samochodów luksusowych.

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

Bogaty wachlarz dodatkowych usług Ciekawą propozycją jest możliwość – podczas usuwania szkody komunikacyjnej – polakierowania jednego, dowolnie wybranego elementu na koszt naszego serwisu, np.: lusterka, klamki, zderzaka lub błotnika. W przypadku wystąpienia szkody całkowitej, zapewniamy wszechstronną pomoc, np. uczestniczymy w pozbywaniu się uszkodzonego pojazdu.

Korzystamy z najlepszych i najnowszych osiągnięć w dziedzinie lakiernictwa samochodowego. Współpracujemy z AkzoNobel właścicielem marki Sikkens, liderem w świecie lakiernictwa samochodowego.